NÁŠ PRÍBEH

Neďaleko centra Bardejova, blízko hlavnej stanice, nájdete miesto, kde si môžete vychutnať výnimočné jedlo v príjemnom prostredí. Priestor reštaurácie Familia Ristorante tvoria dve interiérové časti, celoročná vonkajšia terasa a detský kútik pre najmenších. Koncepcia kuchyne reflektuje moderné gastronomické štandardy, pričom vízia a napredovanie sú pre nás esenciálnymi vlastnosťami. Máme radi originalitu, avšak s úctou k tradíciám.

PIZZA

Základom je dobré cesto. U nás ho pripravujeme z výberovej talianskej múky z tvrdej pšenice. Na samotnú pizzu ukladáme len tie najlepšie ingrediencie. Najprv pomodoro omáčku podľa vlastného receptu z čistých prírodných surovín, neskôr to, čo máte radi. Okrem iného aj pravé prosciutto a mozzarellu.

À La Carte

Mäso z osvedčených fariem, vajíčka z voľných chovov, miestna zelenina. To je základ našej chuti. Na špecifické jedlá používame talianske suroviny, ktoré nám zabezpečuje vlastná distribučná spoločnosť.

Vaše Podujatia

Priestor našej reštaurácie ponúka ideálne podmienky na súkromné podujatia podľa Vašich predstáv. Prispôsobíme Vám menu a splníme individuálne požiadavky. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.